Glutenvrije foodhall Van der Valk Oostzaan (VOLGEBOEKT)

Heb je zin om te genieten van 100% glutenvrije lekkernijen, die allemaal veilig en met liefde zijn bereid? Kom dan op zondag 7 september naar de foodhall in hotel Van der Valk Oostzaan.

In de foodhall kun je bij verschillende leveranciers iets kopen waar je ter plekke van geniet onder het genot van een drankje. En natuurlijk kun je ook iets meenemen voor thuis. Van hartige wereldgerechten tot zoete lekkernijen: er is voor ieder wat wils.

Het bezoeken van de foodhall is gratis, maar je moet je wel even aanmelden. Graag tot 7 september!

Deze leveranciers zijn onder andere aanwezig:

Hotel Van der Valk zorgt voor koffie, thee en andere drankjes. 

Heb je een vraag over de NCV, heb je een idee voor een leuke activiteit of wil je je inzetten als vrijwilliger? Loop dan langs bij de NCV-stand en maak kennis met de vrijwilligers in Noord-Holland.

Heb je een vraag over je glutenvrije dieet? Ellen, diëtist van het NCV-netwerk, is aanwezig en helpt je graag!